Jakie buty do garnituru

[REKLAMA]

Elegancja wymaga umiejętności łączenia różnych rodzajów garderoby. W przypadku panów będzie to łączenie garniturów z butami. Czy wiesz jakie buty należy nosić do garnituru? Jaki fason jest modny w tym sezonie, jakie kolory najlepiej pasują do pewnych kolorów garniturów? Buty to bardzo ważny element męskiego stroju. Z jednej strony muszą być bardzo wygodne, z drugiej trwałe. Dobre buty to takie, których nie czujemy na nodze, ale dodają nam wdzięku. Oczywiście zawsze zalecamy zakup obuwia męskiego wykonanego ze skóry. Jest to trwały i wygodny but, w którym noga się nie poci, a but doskonale dostosowuje kształt do kształtu stopy.

W tym, tak samo jak poprzednich sezonach, najmodniejsze są buty zwężane do szpic i zaokrąglone. Nie przesadzajmy z wysokością obcasa – powinien być na tyle niski, aby chodzenie w obuwiu było wygodne i bezpieczne. Jeśli natomiast chodzi o sam kolor butów, to nie będziemy wykraczać poza klasykę. Czarne buty zawsze i wszędzie wyglądają dobrze. Prezentują się odpowiednio na formalne i bardzo ważne okazje. Natomiast, jeśli chcesz nieco rozluźnić swój wygląd, czyniąc go mniej formalnym, powinieneś wybrać obuwie w kolorze brązowym.

Ono również stanowi bardzo dobry wybór, ponieważ jest nadal eleganckie, ale prezentuje się bardziej stylowo. Oczywiście do koloru obuwia powinien być dopasowany kolor paska. Dlatego wybierając buty brązowe, również pasek ma być w takim samym kolorze. Na koniec cenna wskazówka – kolor skarpet dopasowujemy pod kolor spodni, a nie butów. Niestety duża liczba osób nie pamięta o tym i dokonuje złego wyboru. Unikamy również kupowania śmiesznych i kolorowych skarpet do chodzenia w garniturze.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*