Przywróć młody wygląd twarzy z Teoxane

[REKLAMA]

Upływ czasu w pierwszej kolejności widać na twarzy, która pod wpływem czynników zewnętrznych i z uwagi na delikatniejszą skórę niż w pozostałym obszarze ciała najszybciej traci sprężystość i gęstość. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji i z pomocą nowoczesnych rozwiązań zabiegowych z użyciem kwasu hialuronowego można jednak szybko przywrócić jej młody wygląd.

Dlaczego twarz traci swoje proporcje?

Pierwsze oznaki starzenia się skóry pojawiają się stosunkowo szybko, bo niekiedy nawet przed 30. rokiem życia. Drobne linie, pierwsze zmarszczki czy zmieniona struktura skóry i jej szary koloryt to niestety zaledwie początek. Podstawowa przyczyna starzenia się skóry, spadek naturalnej zawartości kwasu hialuronowego i degradacja kolagenu oraz elastyny, w końcu prowadzą też do zmian grawitacyjnych. Zaburzone zostają wtedy proporcje twarzy znane jako trójkąt młodości.

Lift i blask z produktami TEOXANE

Aby poprawić owal twarzy i przywrócić skórze blask, najlepiej zdać się na ekspertów. Z ich pomocą najłatwiej dobrać skuteczny zabieg i idealną, dostosowaną do aktualnych potrzeb skóry pielęgnację. Gotowe rozwiązanie podsuwa marka TEOXANE, ekspert medycyny estetycznej – TEOPOWER LIFT&GLOW. Unikalny zabieg, łączący preparaty na bazie różnych form kwasu hialuronowego i składników biostymulujących, podnosi tkanki bez sztucznego nadmiaru objętości, a dzięki specjalnej formule kwasu hialuronowego nie tworzy efektu maski i nie ogranicza ruchów twarzy.

Zabieg liftingująco-ujędrniający nie tylko przywraca młodzieńcze proporcje twarzy, ale też stymuluje skórę: poprawia gęstość i strukturę skóry, przywracając jej elastyczność i blask. W efekcie, nie uciekając się do liftingu chirurgicznego, można przywrócić młodzieńczą jędrność policzków, zredukować zmarszczki i bruzdy nosowo-wargowe, unieść skórę, a do tego wszystkiego wygładzić ją i dodać jej promienności. Stymulacja skóry dodatkowo przywraca jej naturalną zdolność do regeneracji.

Pielęgnacja na różnych głębokościach

Na osiągnięcie tak kompleksowych efektów pozwala nie tylko skład preparatów, ale i opracowana przez TEOXANE technika dynamicznej wolumetrii twarzy, czyli technika wielowarstwowa, która polega na odbudowie objętości zarówno w głębokich, jak i w powierzchownych przedziałach tłuszczowych. To właśnie personalizacja zabiegów modelowania środkowego piętra twarzy sprawia, że oznaki starzenia niwelowane są w różnych warstwach twarzy i z zachowaniem naturalnej dynamiki i ekspresji.

Głęboka odnowa skóry nie dałaby jednak długo utrzymujących się rezultatów, gdyby nie dalsza pielęgnacja, która wzmacnia efekty zabiegowe. Dla odmłodzenia wyglądu skóry twarzy sprawdzi się duet składający się z serum rozświetlającego RHA® Vit C Serum i kremu odbudowującego strukturę skóry Advanced Filler dla skóry suchej lub w wariancie dla skóry normalnej i mieszanej. Wysoka zawartość witaminy C sprawia, że serum intensywnie wyrównuje koloryt skóry i neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Wsparcie pielęgnacji kremem odbudowującym, w zależności od indywidualnych potrzeb do skóry suchej lub normalnej i mieszanej, zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie oraz wyraźną poprawę jędrności.

RHA® Vit C Serum

276 zł/30 ml

SERUM ROZŚWIETLAJĄCE Z WITAMINĄ C z nawilżającą formułą RHA® i kompleksem substancji przeciwstarzeniowych.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 • RHA® – unikalna formuła kwasu hialuronowego TEOXANE,
 • Kompleks odnawiający skórę DRC,
 • Kwas pirogronowy pobudzający produkcję kolagenu i elastyny,
 • Witamina C 8% działająca antyoksydacyjnie i redukująca produkcję melaniny.

Serum o wysokiej zawartości witaminy C zapewnia zmęczonej skórze kompleksową pielęgnację anti-aging i rozświetlającą, a także stanowi wsparcie w redukcji przebarwień. Preparat intensywnie odnawia skórę, stymulując produkcję kolagenu i elastyny. Dodatek kompleksu DRC i kwasu pirogronowego sprzyja intensywnej i głębokiej regeneracji, wzmocnionej nawilżającym działaniem unikalnej formuły usieciowanego kwasu hialuronowego RHA® od TEOXANE, która oprócz intensywnego nawodnienia skóry zapewnia wygładzenie drobnych linii i zmarszczek.

Advanced Filler do skóry suchej

276 zł/50 ml

KREM ODBUDOWUJĄCY STRUKTURĘ SKÓRY SUCHEJ o otulającej konsystencji, poprawiający kondycję i redukujący oznaki starzenia.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 • RHA® – unikalna formuła kwasu hialuronowego TEOXANE,
 • Kompleks odnawiający skórę DRC,
 • Peptydy mimetyczne wygładzające skórę,
 • Ceramidy z oleju bawełnianego i meadowfoam.

Krem poprawiający strukturę skóry, który odżywia i przywraca komfort suchej skórze, potrzebującej specjalnego otulenia. Rewitalizujące działanie kompleksu DRC w połączeniu z witaminą C, która aktywuje produkcję kolagenu, sprzyja zagęszczeniu skóry. Dodatek cennych peptydów mimetycznych pozwala jeszcze intensywniej wygładzić zmarszczki. Działanie kremu odbudowującego wspiera unikalna formuła kwasu hialuronowego RHA® oraz ceramidy z oleju bawełnianego i meadowfoam, tworzące na skórze niewyczuwalny film zapobiegający przesuszeniu.

Advanced Filler do skóry normalnej i mieszanej

276 zł/50 ml

KREM ODBUDOWUJĄCY STRUKTURĘ SKÓRY NORMALNEJ I MIESZANEJ o lekkiej konsystencji, aktywnie poprawiający kondycję i odmładzający wygląd.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 • RHA® – unikalna formuła kwasu hialuronowego TEOXANE,
 • Kompleks odnawiający skórę DRC,
 • Matrixyl 3000 – peptyd poprawiający elastyczność skóry,
 • Olej z nasion meadowfoam o działaniu nawilżającym i ochronnym.

Krem odbudowujący, który dzięki lekkiej konsystencji redukuje widoczność porów i nadaje matowy wygląd skórze normalnej i mieszanej. Działanie naprawcze kompleksu DRC i NAG wspierają peptydy mimetyczne, które poprawiają elastyczność skóry i redukują widoczność zmarszczek. Podczas gdy Matrixyl 3000 będący alternatywą dla retinolu odmładza skórę, unikalna formuła kwasu hialuronowego RHA® nawilża ją i wzmacnia barierę ochronną. Produkt, podobnie jak krem odbudowujący do skóry suchej, zawiera ponadto olej z nasion meadowfoam, który redukuje widoczność porów i wygładza nierówności skórne.

Kosmetyki dostępne z rabatem 20% na oficjalnym e-sklepie: https://teoxaneshop.pl/

Artykuł sponsorowany

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*