Usta, o jakich marzysz z Teoxane

[REKLAMA]

Wyraziste i pełne usta to marzenie niejednej kobiety, jednak z wiekiem wygląd warg ulega zmianie. Wpływają na to choćby ruchy mimiczne oraz utrata czerwieni wargowej. Pojawia się pragnienie, by je odmłodzić i wymodelować, zachowując naturalny efekt. Szwajcarska marka TEOXANE ma na to sposób – możesz mieć takie usta, o jakich marzysz!

Pełne i gładkie usta wpływają na estetykę całej twarzy i dodają młodzieńczego wyglądu. Jednak nawet ten obszar ulega procesom starzenia, a dzieje się to już około 30-35 roku życia. Dochodzi do utraty czerwieni wargowej i objętości, pojawiają się również zmarszczki mimiczne, szczególnie, że w okolicach ust zlokalizowanych jest aż 46,5% mięśni twarzy, dzięki którym w sposób mimiczny można wyrażać niemal 10 tys. emocji*. Po ustach wskutek starzenia widać utratę kolorytu i nawilżenia, a co za tym idzie także i blasku. Lat dodają też zmarszczki wokół ust czy opadające kąciki. O wargi można zadbać podobnie, jak o każdy inny obszar twarzy – odmładzając je, podkreślając ich naturalne piękno. Poznaj przepis na odświeżenie ust i nadanie im efektu naturalnej objętości.

 

Piękne i naturalne usta z TEOPOWER LIPS

Odmładzanie ust za pomocą kwasu hialuronowego wydaje się już oczywistością, jednak faktem jest, że preparaty zabiegowe mocno się między sobą różnią. Jak to możliwe? Marki z dużym doświadczeniem, jak właśnie szwajcarski TEOXANE, opracowują we własnych laboratoriach technologie kwasu hialuronowego, pozwalające uzyskać odmienne efekty i proponują pacjentom zabiegi, które odpowiadają dokładnie na ich potrzeby. Właśnie ten cel leżał u podstaw stworzenia pięciu wariantów zabiegu TEOPOWER LIPS!

Jędrne, ładnie ukształtowane, zmysłowe, duże czy małe – każde usta są jedyne w swoim rodzaju i potrafią tak dodać, jak i odjąć pewności siebie. Niewątpliwie z wiekiem zmieniają swój wygląd, ich kontur się zaciera, stają się bardziej płaskie. To naturalne, że pojawia się chęć, aby je odmłodzić, jednak nierzadko pokonuje ją strach przed nienaturalnym efektem zabiegu czy ból podczas wykonywania procedury. Rozwiązanie wskazuje właśnie TEOXANE poprzez unikalną kolekcję pięciu preparatów skierowanych do kobiet, którym zależy na subtelnym efekcie.

 

Czym wyróżnia się TEOPOWER LIPS?

Preparaty wykorzystane w zabiegu TEOPOWER LIPS bazują na kwasie hialuronowym HA o bardzo niskim stopniu modyfikacji, maksymalnie zbliżonym do tego, który występuje naturalnie w skórze. Dzięki dynamicznej technologii HA pozwalają uzyskać naturalny efekt sprężystych ust, współgrających z mimiką oraz ekspresją twarzy. Sam zabieg daje też długotrwałe efekty, utrzymujące się nawet ponad rok. TEOPOWER LIPS pozwala przede wszystkim osiągnąć efekt ust, o jakich marzysz: nawilżenia i wygładzenia z FRESH, podkreślenia naturalnego piękna z SOFT, delikatnej objętości z TOUCH, zmysłowej objętości z VOLUME UP oraz wyraźnego powiększenia i wymodelowania z FULL.

Profesjonalna pielęgnacja domowa ust

Dopełnieniem portfolio TEOXANE jest unikalny kosmetyk [3D] Lip do pielęgnacji domowej. Lekka, nieklejąca konsystencja i chłodząca końcówka aplikatora zapewniają natychmiastowy komfort wrażliwej skórze ust. Ma on wyjątkową kompozycję – oprócz nawilżających i ujędrniających mikrosfer kwasu hialuronowego i kolagenu, odżywczych ceramidów i masła shea, zawiera też peptydy mimetyczne, które redukują widoczność oznak starzenia się ust i ich okolicy.

Ultranawilżenie i intensywne wygładzenie – takiego efektu można spodziewać się już po pierwszej aplikacji. Rezultaty pogłębiają się z czasem – po czterech tygodniach regularnego stosowania błyszczyku oprócz długotrwałego nawilżenia kosmetyk wyraźnie popoprawia też jędrność i miękkość. Efekt? Dogłębnie nawilżone, nabłyszczone i wygładzone wargi, gotowe, by nałożyć na nie ulubioną pomadkę! Nakładaj go na usta tak często, jak tylko chcesz i ciesz się ich zmysłowym wyglądem!

[3D] Lip

128 zł|10 ml

UJĘDRNIAJĄCY ŻEL-BŁYSZCZYK o działaniu ochronnym,

pielęgnacyjnym i wyraźnie poprawiającym wygląd ust.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Mikrosfery kwasu hialuronowego
  • Mikrosfery kolagenu
  • Ceramidy i masło shea
  • Matrikine Complex – peptydy mimetyczne

Produkt dostępny na: https://teoxaneshop.pl/products/3d-lip

UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ**

Po pierwszej aplikacji:

100% ultranawilżenie

100% intensywne wygładzenie

Po 28. dniach stosowania:

91% długotrwałe nawilżenie

86% jędrność i miękkość

*6. Zhao Y. , Xu J. A Convolutional Neural Network for Compound Micro-Expression Recognition. Sensors (Basel). 2019;19(24):5553. Data publikacji: 16 grudnia 2019. doi:10.3390/s19245553. 7. Langbehn AT, Yermol DA, Zhao F, Thorstenson CA, Niedenthal PM. Wearing N95, Surgical, and Cloth Face Masks Compromises the Perception of Emotion. Affect Sci. 2022;3(1):105-117. 8. Lemaire T – Garcia P. Expert2Expert. Anatomy of the lips. Master collection Vol 4. Rozdział 2. 2013.
** Badania in vivo i ocena satysfakcji przeprowadzone przez niezależne laboratorium na grupie 22 ochotników w ciągu 28 dni stosowania.

Artykuł sponsorowany

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*