Jak prawidłowo dobrać dla siebie biustonosz – praktyczne wskazówki

[REKLAMA]

Jeśli chodzi o dobór bielizny, wiele kobiet dzisiaj ma problem z idealnym dopasowaniem produktu do swojego biustu. Naprzeciw oczekiwaniom ogromnej grupy kobiet z taką bolączką, wychodzi dzisiaj pewna dziedzina, której popularność narasta w sposób wręcz lawinowy. Chodzi o brafitting, czyli dopasowanie biustonosza krok po kroku w taki sposób, by mógł idealnie współgrać z anatomią kobiety. Jednocześnie zapewniać wygodne, w pełni swobodne, niczym nieskrępowane i dające uczucie maksymalnego komfortu noszenie biustonosza. Przewodnikiem będzie strona https://ewabien.com/pl/braftingowe-abc/.

Na co zwracać szczególną uwagę? Obwód, obwód i jeszcze raz obwód!

Jest to element najważniejszy w kontekście komfortu kobiety. Dobrze dobrany obwód pozwala na dwie rzeczy – przede wszystkim odciąża ramiona i kręgosłup. I właśnie dlatego, część ciężaru piersi należy przenieść na korpus. A taki efekt uzyskujemy poprzez dobranie ciaśniejszego wariantu obwodu pod biustem. Ważna wskazówka – obwód mierzymy bez stanika, dwukrotnie. Zarówno luźny jak i ciasny wariant. By mierzenie było rzetelne, centymetr musi przylegać do ciała na wysokości całego mierzonego obwodu.

Miseczka biustonosza równie ważna

To następny element, bez którego ani rusz. Miseczka dobrana odpowiednio, musi być na podstawie zmierzenia obwodu biustu w lekkim pochyleniu. Najlepiej – nago. Obwód piersi mierzymy w miejscu najszerszym, czyli na wysokości brodawek sutkowych. Warto pamiętać, by unikać ciasnego opinania biustu. Tu, w przeciwieństwie do mierzenia obwodu pod biustem, trzeba zostawić trochę luzu. Eleganckie luksusowe biustonosze i generalnie, luksusowa bielizna damska zawsze musi być dobrze dobrana, by pozwoliła kobiecie czuć się w pełni nieskrępowanie. Dostępna w sklepie Ewa Bien nowa kolekcja odzieży damskiej to seksowna bielizna z prawdziwego zdarzenia, gdzie każda zainteresowana dama znajdzie coś dla siebie.

 

Pamiętaj o kształcie i ramiączkach

Jeśli piersi są okrągłe i jędrne, z łatwością można dobrać stanik niezależnie od fasonu. Jeśli piersi mają mniejszą jędrność, lepiej postawić na mało zabudowane w górnej części biustonosze. Najlepiej takie z poziomą linią górną miseczki. Jeśli piersi mają znaczną asymetrię, to również będzie najlepszy wybór. Opcjonalnie dobrze wybrać taki, gdzie część górna zrobiona jest z elastycznego materiału – koronki. Co do ramiączek, muszą one być naprężone w odpowiedni sposób. Powinny mieścić się pod nimi dwa palce. Jeśli biust jest obfity, ramiączka powinny się wspierać na kościach ramion, bo na miękkiej części dochodzi do ucisku nerwów, co prowadzi do migren lub bólowych dolegliwości kręgosłupa w odcinku szyjnym. Więcej na: https://ewabien.com/ .

1 Komentarz

  1. Dobry biustonosz to połowa sukcesu. Poza wygodą może świetnie skorygować kształt piersi w zależności od potrzeb i oczekiwań użytkowniczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*