TOP3 pomysły na prezent dla niego

[REKLAMA]

Prezent dla mężczyzny do zagadka i wyzwanie dla niejednej kobiety. Panowie znacznie mniej na głos mówią o swoich potrzebach i tym, o czym marzą. Dlatego często stanowi to nie lada zadanie, jeżeli zależy nam na tym, aby prezent był udany, podobał się i sprawił autentyczną radość. Warto zatem przyjrzeć się inspiracjom prezentowym.

Każdy mężczyzna lubi dostawać prezenty, jednak nie każdy z panów jest na tyle otwarty, aby mówić o tym wprost. Wiele kobiet zastanawia się, co chciałby dostać ich partner, bo wg. jego opinii wszystko ma. Co zatem począć? Najlepiej wybrać prezenty, które są pewniakami, jak zegarek G-Shock, albo dobra whisky.

1. Zegarek G-Shock – idealny prezent dla mężczyzny

Od dawna wiadomo, że zegarki są dla mężczyzn jak diamenty dla kobiet. Każdy facet pragnie modnego, ale przede wszystkim porządnego i rozpoznawalnego zegarka.  Idealnym rozwiązaniem jest zakup zegarka właśnie. Jednak, jak wiadomo, zegarki mają bardzo różne ceny. Wydać na zegarek tyle, co na samochód lub mieszkanie to raczej zbyt wiele jak na upominek. Właśnie dlatego tak popularny jest zegarek G-Shock. Cena tych czasomierzy jest w zasięgu każdego człowieka, nawet tych najdroższych. Co niezwykle ważne, są to bardzo dobre jakościowo zegarki, których elementy i sposób budowy przeszły do legendy. Są ponadto bardzo eleganckie i niezwykle funkcjonalne, zatem każdy fan bajerów i gadżetów pokocha taki zegarek, który będzie mógł mu towarzyszyć i analizować dane podczas nurkowania, na siłowni, nartach, a także w domu.

2. Wspólny weekend –prezent dla niego i dla Ciebie

W dzisiejszym zabieganym świecie rzadko mamy czas dla siebie. Nie możemy spędzać go ze sobą tyle, ile byśmy chcieli. Często się ze sobą wymijacie? Prawie się nie widujecie? Znasz to? Jeżeli tak, wtedy na prezent dla partnera kup mu czas. Jeżeli kupić coś znacznie wcześniej, zdąży wziąć urlop, jeżeli chcesz go zaskoczyć, warto, abyś skontaktowała się z jego pracodawcą w sprawie urlopu. Nie chcesz przecież, aby przez jakiś drobiazg wyjazd się nie  odbył.

Zaplanuj weekend w jakimś miejscu, które spełnia oczekiwania Was obojga. Jeżeli Twój partner nie lubi morza, a kocha chodzić po górach – jedźcie w tym kierunku. Jeżeli Ci się uda, możesz też zaplanować jakiś wieczór w spa. Z pewnością odpoczniecie, zrelaksujecie się i spędzicie czas razem, a to najlepszy prezent na świecie.

3. Alkohol z wyższej półki

Jest to może  lekko sztampowy prezent, jednak tylko wtedy, gdy pójdziemy na łatwiznę i kupimy cokolwiek. Warto zrobić rozeznanie jaki trunek lubi nasz partner. Gdy już zdobędziemy taką wiedzę, warto przejść się do jakościowego sklepu z alkoholami i wybrać coś naprawdę pożądnego. Możesz też wybrać się do klepu barmańskiego i sprezentować swojemu partnerowi podstawowy zestawy zestaw barmański.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*