Rodzaje bletek – odkryj różne możliwości palenia

[REKLAMA]

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów bletek. Najbardziej popularne są oczywiście te zwykłe, standardowe, które możemy dostać w każdym kiosku. Jednak, dla prawdziwych koneserów, nierzadko są one niewystarczające. Palenie jest przyjemnością i może być także świetną zabawą, a nawet rytuałem. Wszystko to możemy spotęgować przy pomocy akcesoriów. Najważniejsze są oczywiście bletki, bez których ani rusz. Poznaj ich rodzaje i wybierz swoje ulubione bletki!

Bletki smakowe

Palenie przy użyciu bletek smakowych jest świetną zabawą i propozycją dla tych, którzy cenią sobie walory smakowe. Obecnie na rynku można dostać niemalże każdy smak. Wśród najbardziej popularnych są oczywiście bletki czekoladowe, dedykowane prawdziwym miłośnikom słodyczy, a także bletki truskawkowe czy wiśniowe. Do mniej standardowych, ale jednocześnie także bardzo lubianych należą bletki jagodowe, arbuzowe i winogronowe. Te smaki lata można przemycić także w trakcie palenia, co niektórzy niezwykle sobie cenią. Warto zwrócić uwagę również na bletki smakowe z drewnianymi ustnikami, a także na bletki o smaku konopi. Do absolutnych hitów należą bletki o smaku jamajskiego rumu oraz tortu urodzinowego. Możliwości jest naprawdę dużo, co sprawia, że możemy eksperymentować i bawić się do woli.

Bletki naturalne

Dla miłośników klasyki, na których bletki smakowe nie robią zbyt dużego wrażenia, poleca się bletki naturalne, przezroczyste lub brązowe. Podstawowa wersja bletek sprawdza się przecież tak samo dobrze, jak ich smakowa wersja. Ponadto niektórym może przeszkadzać zarówno zapach, jak i posmak, który zostaje w buzi i osadza się na gardle. Wielbiciele prostych i praktycznych rozwiązań z pewnością wybiorą bletki naturalne bądź konopne. Te ostatnie mają niezwykle dużo zalet, jeśli chodzi o styl palenia. Przede wszystkim palą się wolno i niezwykle równomiernie, co znacznie ułatwia sam proces.

Wszystko to dzięki specyfice włókien konopnych, z których wykonane są bletki. Bibułki konopne nie są sztucznie bielone, co sprawia, że nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Ich delikatny aromat doskonale pasuje do zawartości skręta i nie zakłóca wrażeń smakowych, a także zapachowych. Wszystkie opisane tu bletki są dostępne na stronie www.bletki.com.

Bletki ryżowe

To także propozycja bardziej stonowana, dla osób ceniących tradycje. Bletki ryżowe są jeszcze bardziej cienkie i delikatne niż bletki konopne. To sprawia, że w trakcie spalania są właściwie całkowicie neutralne w smaku. Ciekawostką, godną przytoczenia jest fakt, że bletki marki RizLa+ są ponad dwa razy cieńsze od ludzkiego włosa. I choć to imponujące, to możemy mieć problem z ich skręceniem. Dlatego decydując się na ich najcieńszą odmianę, proponuje się skręcanie przy pomocy maszynki. Dla początkujących poleca się bletki czerwone wspomnianej marki, gdyż są one najgrubsze i najprościej je skręcić. Wszystkie te produkty odznaczają się wysoką jakością, a także cieszą się dużym powodzeniem wśród palaczy.

Dużo więcej ciekawych pomysłów na niecodzienne bletki, a także inne akcesoria, znajdziecie w sklepie internetowym:  www.bletki.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*