Uniwersalna moda męska

[REKLAMA]

Każdy pan chce dobrze wyglądać. Niezależnie od okoliczności i bez konieczności zbędnego strojenia się. Jak połączyć te dwie rzeczy, aby uzyskać dobry i ciekawy efekt? Jest to możliwe znacznie szybciej i prościej, niż może się to wydawać. Poznajcie nasz przepis na znakomity męski wygląd w kilka minut.

Spodnie

Panowie kochają prostotę. Dlatego wybierają jeansy. Są wygodne, trwałe i dobrze się prezentują. Niestety czasami daleko im do elegancji, szczególnie jeśli mają widoczne przetarcia lub inne elementy ozdobne. Dlatego w trosce o zadbany i elegancki wygląd, lepiej zastąpić klasyczne jeansy denim spodniami typu chinos. Są to spodnie materiałowe, najczęściej wykonane z bawełny z domieszką włókien elastycznych. Znakomicie podkreślają męską figurę, przy czym zapewniają również bardzo dużą swobodę ruchów. Ich niewątpliwym atutem jest to, że występują w bardzo dużym wyborze kolorów. Począwszy od klasycznej czerni, poprzez odcienie niebieskiego, skończywszy na kolorze beżowym i jego pochodnych.

Koszula

Koszula jest uniwersalnym uzupełnieniem męskiego, eleganckiego wizerunku. Jaką koszulę wybrać? Dla spodni przedstawionych powyżej odpowiednim wyborem będzie koszula gładka, elegancka. Koszule w kratę również są propozycją godną rozważenia, ale one z kolei najlepiej prezentują się z jeansami, których w tym przypadku unikamy. Jasna, błękitna lub biała koszula dobrze wygląda z każdym kolorem spodni. Aby nadać nieco bardziej swobodnego wyglądu, można w niej podwinąć rękawy.

Dodatki

Tu nie trzeba wiele dodawać – klasyczny pasek skórzany w kolorze brązowym oraz skórzane obuwie w podobnym kolorze dopełniając całości idealnego wizerunku.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*