Gdzie w Europie najtaniej kupisz odzież

[REKLAMA]

Lubisz kupować ubrania za granicą? Wiele osób pomyśli że w ten sposób przepłacasz. Jednak nic podobnego. Za granicą ceny odzieży są wielokrotnie niższe niż w Polsce. I to za naprawdę bardzo dobre marki, pożądane w naszym kraju. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ np. marki te mają siedziby w tamtych krajach, a co za tym idzie, również większą liczbę sklepów. Importowanie tych produktów od producenta jest wtedy tańsze i pozwala sprzedawać odzież w niższych cenach. Gdzie więc opłaca się jechać w poszukiwaniu tanich i markowych ubrań? Przede wszystkim do Anglii.

Anglia od zawsze była uznawana za odpowiedni kierunek dla wszystkich łowców okazji. W Londynie i pozostałych miastach istnieje wiele dużych centrów handlowych, specjalizujących się w sprzedaży odzieży damskiej i męskiej. Ceny porównując je z cenami w Polsce, są około 50 procent niższe. Sposobem na dokonywanie takich korzystnych zakupów, bez potrzeby jeżdżenia za granicę jest proszenie o pomoc rodzinę lub przyjaciół, którzy mieszkają w Anglii. Na forach internetowych można również znaleźć osoby, oferujące swoją pomoc w zdalnych zakupach i wysyłce odzieży do Polski.

Jeśli Anglia nie odpowiada ci jako miejsce zakupów ubrań, polecamy Niemcy. Tu również mamy do czynienia z wyraźnie niższymi cenami ubrań, jednak wybór nie jest już tak duży. Z pewnością zadowolenie będą wielbiciele odzieży codziennej, do której zaliczyć można jeansy i koszule oraz sportowe obuwie. Jednak szukając czegoś bardziej stylowego, zdecydowanie zalecamy wyjazd do Anglii, która pod tym względem ma wiele ciekawych miejsc do zaoferowania.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*