Podeszwy męskie – co warto o nich wiedzieć?

[REKLAMA]

Podeszwy do butów, zwane inaczej po prostu spodami to bardzo ważna część obuwia. To właśnie ona ma ma bezpośrednią styczność z podłożem i pomaga chronić stopę – przed zimnem, wilgocią i urazami mechanicznymi. Dzięki dobrej podeszwie po prostu wygodniej się chodzi. Warto zdawać sobie sprawę także z tego, że spody można zamówić. I naprawdę warto się nad tą ewentualnością zastanowić. To doskonały sposób na to, by się wyróżnić i zareklamować. A przy tym chodzić wygodnie i czuć się dobrze w butach.

  1. Spody męskie
  2. Podeszwy – niezwykle ważny element obuwia
  3. Spody TR a spody PCV

Produkcja obuwia – spody

Producent spodów jest w stanie dostarczyć spody do obuwia, tak w celach hurtowych, jak i tych detalicznych. To nie tylko rzecz dla osób, które zawodowo zajmują się tworzeniem obuwia. Podeszwy męskie może zamówić też każdy, kto potrzebuje naprawdę specjalnego obuwia, na przykład takiego, na podeszwie którego znajdzie się logo i nazwa konkretnej firmy. To doskonała forma promocji zwłaszcza dla firm, które żywo zainteresowane są światem sportu i promują się dzięki rozmaitym sportowym wydarzeniom. Materiały do produkcji obuwia są naprawdę wysokiej jakości, dlatego wytrzymają przez dłuższy czas.

Podeszwy – bardziej niezwykłe niż sądzisz

Dystrybutor spodów dostarczy ci spody męskie, których potrzebujesz. Dzięki nim twoja stopa będzie zabezpieczona, a ty z łatwością uczynisz zwykłe obuwie, takim, które naprawdę będzie zwracać uwagę. Bo myli się każdy, kto twierdzi, że nikt nie zwraca uwagi na podeszwy. Zwracają one uwagę ludzi zainteresowanych modą, a także sportowców i osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Bo dobrze dobrane spody męskie naprawdę są w stanie zadbać o komfort stopy, nawet podczas ekstremalnego wysiłku. Gwarantuje to dystrybutor spodów.

Spody TR a spody PCV

Każdy dobry producent spodów dba o to, by jego towar był różnorodny i wysokiej jakości. Z tego powodu masz wybór między spodami TR a PCV. Spody TR są kauczukowe, bardzo odporne na zużycie i antypoślizgowe. W dodatku mogą zostać pomalowane na właściwie dowolny kolor, przez co ich potencjał jest praktycznie niewyczerpany. Z kolei spody PCV są bardzo lekkie i miękkie, z tego powodu są wyjątkowo wygodne dla stopy i zapewniają jej maksymalny komfort. Również można pomalować je na dowolny kolor, a przy tym dodać im odpowiedni, indywidualny wzór, dlatego na pewno będą się wyróżniać spośród innego obuwia. Nie można jednoznacznie zdecydować, który rodzaj spodów jest najlepszy. Wszystko zależy od wielu indywidualnych czynników.

Źródło zdjęcia: unsplash.com
Licencja: https://unsplash.com/license

1 Komentarz

  1. Zdecydowanie, zgadzam się. Spody butów są bardzo istotne. Mój facet ma dwie pary butów, droższe, ale naprawdę warto. Są do buty trekkingowe z podeszwą z Goretexem. Wiem, że buty trekkingowe kojarzą się z pocącą się stopą, ale tutaj coś takiego nie występuje. Są to buty oddychające i na spokojnie można je nosić przez cały rok. Serdecznie polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*