Jak się odprężyć po ciężkim dniu w pracy

[REKLAMA]

Któż z nas wychodząc z pracy po wyjątkowo ciężkim i stresującym dniu, nie marzy o odświeżającym i dodającym energii relaksie? Wiele osób biega, jeździ na rowerze lub uprawia inne sporty, jednak nie każdy z nas ma na to czas czy też możliwości. Dlatego dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować rozwiązanie, które pozwoli na relaks po ciężkim dniu każdemu i zawsze. Chodzi oczywiście o fotele masujące.

Odprężenie każdej części ciała

W dzisiejszych czasach wielu ludzi spędza kilka godzin dziennie przed komputerem w pozycji siedzącej, przez cały ten czas pozostając w bezruchu. Oczywiście nie jest to ani zdrowe, ani korzystne dla naszego organizmu, dlatego też powinniśmy, jak często tylko możemy dawać naszemu ciału możliwość relaksu i rozluźnienia mięśni i stawów. W funkcje umożliwiające rozluźnienie wyposażone są współczesne fotele do masażu, czego przykładem może być model Skyliner II, znajdujący się w ofercie firmy Casada. Swoim eleganckim wyglądem przypomina on fotele klasy biznes, jakie można znaleźć na pokładzie luksusowych linii lotniczych. Oferuje on takie funkcje jak masaż całego ciała, automatyczne dopasowanie do wzrostu użytkownika, czy też specjalne programy do stymulacji i relaksacji umysłu.

Bogactwo opcji oraz ogromna funkcjonalność

Fotel do masażu to skomplikowane urządzenie, które pomóc ma w rozluźnieniu, odprężeniu i zrelaksowaniu naszego ciała i umysłu. Najlepsze urządzenia tego rodzaju zaimplementowane mają różne programy pracy, dzięki którym możliwa jest daleko idąca personalizacja ustawień.  Wspomniany już Skyliner II oferuje 23 tryby pracy oraz 17 typów masażu, co czyni go nie tylko wszechstronnym, ale wyjątkowo praktycznym urządzeniem masującym.

Osobom, którym potrzebny jest fotel do masażu kręgosłupa, czy to z powodu przebytych zabiegów, schorzeń, czy też rodzaju wykonywanej pracy, z pewnością spodoba się możliwość indywidualnego ustawienia masażu konkretnej części ciała.

Relaks połączony z komfortem

Współczesny fotel do masażu to elegancki i komfortowy mebel, który wyglądem nie różni się od sof czy też kanap prezentowanych w salonach meblowych. Poza estetycznym wyglądem i ogromnym wyborem funkcji urządzenie takie jest w stanie naładować telefon, rozciągnąć stawy i wprawić w przyjemny nastrój dzięki opcji stymulowania mózgu specjalnie dobranymi dźwiękami.

Naszym zdaniem fotel masujący to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich poszukujących sposobu na skuteczne i przyjemne zrelaksowanie po nawet najbardziej stresującym dniu pracy. Dzięki takiemu urządzeniu umysł i ciało bardzo szybko wrócą do wyśmienitej formy.

Sprawdź fotel Skyliner II na stronie Casada: https://casada.pl/produkt/skyliner-ii/

2 Komentarze

  1. Ja polecam ćwiczenia oddechowe i medytację. Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w darmowym szkoleniu oddechowym i trenerka pokazała bardzo proste ćwiczenia oddechowe, które naprawdę rozluźniają. Osobiście również polecam filmy na YouTube – ASMR. Na mnie one świetnie działają. Polecam spróbować, ale z komentarzy pod tymi filmami wiem, że nie na każdego działają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*