Przedłużanie rzęs coraz popularniejsze

[REKLAMA]

Przedłużanie rzęs szybko zyskuje na popularności. Kobiety w dalszym ciągu chętnie sięgają po pogrubiające tusze do rzęs, jednak nie dają one tak oszałamiających efektów, jak właśnie przedłużanie rzęs. Można z pełnym przekonaniem stwierdzić, że obecnie jest to zabieg przynajmniej tak popularny, jak maseczka czy manicure, a nawet budzący większe zainteresowanie ze strony kobiet. W związku z tym może to być również dobry pomysł na biznes.

Na czym polega przedłużanie rzęs?

W pierwszej kolejności należy sobie odpowiedzieć na pytanie, czym jest w ogóle zabieg przedłużania rzęs. Jak nie trudno się domyślić, jest to zabieg, który ma na celu trwałe wydłużenie, ale również pogrubienie naturalnych rzęs. Dzięki temu nie ma potrzeby ich codziennego tuszowania czy doklejania sztucznych rzęs. Stylistka potrafi w taki sposób wydłużyć i zagęścić rzęsy, że piękny i oszałamiający efekt będzie utrzymywał się przez długie tygodnie.

Rzęsy przedłuża się metodą 1:1. Zabieg polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej. Wizyta w salonie kosmetycznym trwa około dwóch godzin i w zależności od miasta oraz standardu salonu kosztuje od 150 do 250 złotych. Tańsze są kolejne uzupełnienia, ale również jest to koszt przekraczający 100 zł.

Przedłużania rzęs jako sposób na biznes

Jako że przedłużanie rzęs cieszy się dziś ogromną popularnością ze strony kobiet, na takich zabiegach można również dobrze zarobić. Oczywiście wiele zależy tutaj od jakości salonu i konkurencji na rynku. Jednak nie ulega wątpliwości, że popyt na takie usługi będzie w większych, ale i mniejszych miastach.

Sęk w tym, żeby wcześniej odpowiednio się do tego przygotować. Stylistki, które zajmują się przedłużaniem rzęs, muszą być w tym kierunku odpowiednio przeszkolone. Trzeba pamiętać, że nawet przed takim zabiegiem, który jest bezpieczny, należy przeprowadzić wywiad zdrowotny. To odróżnia profesjonalny salon kosmetyczny od tego, gdzie usługi są na znacznie niższym poziomie.

Rzęsoteka, czyli kursy z przedłużania rzęs w Krakowie

W związku z popularnością zabiegu, na rynku pojawia się również coraz więcej firm, które oferują szkolenia z przedłużania rzęs. Jednym z takich podmiotów jest Rzęsoteka. To miejsce, gdzie kursy stylizacji brwi prowadzą najlepsi w swoim fachu. Zarówno właścicielka, ale też pracujące tutaj stylistki zdobyły wiele nagród na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

O tym, jak renomowany jest to punkt, najlepiej świadczą liczby. Firma może poszczycić się 39 pucharami oraz 35 statuetkami. Jakby tego było mało, łącznie ma już blisko 130 certyfikatów, a ta liczba ciągle i szybko rośnie. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jest to podmiot rekomendowany przez klientów. Jeżeli założymy, że trzeba uczyć się od najlepszych, warto postawić na Rzęsotekę, która przeszkoliła już ogromną ilość masterów, znacząco podnosząc ich kwalifikacje. Oczywiście zawsze podczas pracy z klientami, jak i w trakcie szkoleń wykorzystuje się produkty najwyższej jakości od wiodących, cenionych marek w kosmetologii.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*