Obroże, smycze, szelki.

[REKLAMA]

Współczesne psy czy też inne czworonogi mają status ważnego członka rodziny. O psy dba się, dogadza się im. Stąd duże zapotrzebowanie na profesjonalne, atestowane akcesoria dla psów. Marka allfordogs.pl proponuje takie produkty jak: podwójna smycz dla psa, szelki dla psa, obroże dla psa.

Oto główne cechy tych produktów:

  • wytrzymałość

  • praktyczność

  • oryginalność

  • solidność

  • uniwersalność

  • komfort

  • wygoda

  1. Smycze dla psów – solidne, oryginalne i przede wszystkim wygodne. Aby czworonóg czuł się w smyczy swobodnie, nie powinna ona ograniczać ruchów. Dlatego produkty firmy allfordogs.pl przed wprowadzeniem na rynek zostały przetestowane na psach. W końcu zwierzęta mają prawo czuć się komfortowo. Aby psy mogły być bezpieczne, produkty są wyposażone w ledowe oświetlenie. Są także obszyte ortalionowym materiałem zapewniającym miękkość i nie podrażniającym skórę. Jeśli twój pies potrzebuje wyjątkowo dużo swobody to właśnie dla niego zostały stworzone elastyczne smycze, nie ograniczające pola ruchu zwierzaków. W ofercie jest również podwójna smycz dla psa – kierowana do właścicieli dwóch psów. Miękka rączka ułatwia trzymanie zwierzaków. Sami właściciele wielu zwierzaków doświadczyli nieraz udręki zmagania się z dwiema smyczami na raz, nieustannie plątającymi się. Dodatkowo jest jeszcze specjalna podwójna smycz dla psa z systemem anty-zaplątaniowym. Z kolei klasyczna smycz multifunkcyjna ma ciekawą możliwość przepięcia na różne sposoby.

  2. Obroże dla psa – jeśli Twój pies uwielbia zabawy i spacery to potrzebuje wyjątkowo wygodnej i uniwersalnej obroży. Obroży praktycznej i komfortowej. Z regulowanymi zapięciami czy też półzaciskowej w sportowym stylu. Aby pies mógł poczuć się komfortowo i swobodnie, produkty te muszą być obszyte ortalionowym, miękkim podszyciem. Niektóre obroże dla psów mają też wyposażenie ledowe, Aby właściciel mógł zauważyć czworonoga, kiedy spaceruje z nim wieczorami. Do tego szeroki wybór ciekawych i oryginalnych kolorów.

  3. Szelki dla psa Warszawa – jeśli chcesz natrafić na super komfortowe szelki to właśnie takie hasło wpisz w wyszukiwarkę internetową. Szelki dla psa marki allfordogs.pl mają wysoką jakość i są sprawdzane przez czworonogów. Występują w różnych rozmiarach oraz kolorach. Są wygodne, regulowane, nie ograniczają ruchu psa, a przede wszystkim gwarantują bezpieczne spacerowanie. Poza tym szelki dla psów, podobnie jak obroże dla psa tej samej firmy tworzone są wyłącznie ze sprawdzonych i przetestowanych komponentów. W dodatku są bardzo trwałe, co sprawia, że starczają na bardzo długo. Dodajmy jeszcze, że owe produkty norweskiej firmy są odporne na warunki atmosferyczne. Nie straszny jest im ani deszcz ani słońce ani burze. Ani niskie lub wysokie temperatury. Do wyboru są klasyczne szelki norweskie z miękkim podszyciem ortalionowym, szelki z podszyciem siateczkowym, a także szelki sportowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*