Volcano stawia na wygodę i osobowość

[REKLAMA]

Propozycja na lato marki Volcano to  prostota i ekscytujące detale. Każdy element ubioru dopracowywany jest z najwyższą starannością: logowane nity, guziki, skórzane wstawki. Marka stawia na trwałe rozwiązania, sprawia to, że ubrania sygnowane znaczkiem Volcano właściwie się nie starzeją. Kolekcja męska składa się z  linii o różnym charakterze i stylu, które łączy jednak naturalność i wygoda.

Linia Active Marina  dla mężczyzn, którzy lubią motywy marynistyczne, sportowe i surfingowe. To połączenie sportu, wygody oraz dobrej jakości dzianin i tkanin. drobne paski oraz geometria na koszulach i t-shirtach polo, a także wygodne szorty. Projektanci postawili również na bluzy z kapturem zapinane na zamek oraz sportowe akcenty.

Linia Tropical Hawaii to „full” kolor, tropikalne nadruki i printy w drobne oraz większe liście palm i paproci. Ta kolekcja doskonale spisuje się w stylizacjach plażowo-miejskich, gdyż obowiązuje tu miejska wygoda i relaks. W linii Tropical Hawaii projektanci przygotowali również duży wybór koszul z krótkim rękawem w kratę i luźnych szortów. Bazę dla nadruków stanowią letnie, energetyczne kolory: zielenie, pomarańcze, granaty i żółcie. Nie brakuje także motywów podróżniczych i kamuflaży.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*