FotoPrezenty, czyli upominki ze zdjęciem na każdą okazję

[REKLAMA]

Niezależnie od okazji każdy z nas szuka upominku, z którego solenizant będzie zadowolony. Obecnie wybór na rynku jest na tyle ogromny, że każdy powinien znaleźć coś w sam raz na nadarzającą się okazję i w ramach budżetu, na jaki możemy sobie pozwolić. W tym wpisie skupimy się na bardzo popularnych dziś prezentach bazujących na fotografiach, a więc tzw. foto prezentach.

FotoPrezenty, czyli koszulki, kubki i nie tylko

W pierwszej kolejności musimy wskazać, czym są foto prezenty. Żeby być dokładnym, skupimy się na ofercie największego producenta prezentów, gdzie bazą są właśnie fotografie. W Polsce jest nim firma fotoprint.pl, która ma bardzo szeroki asortyment takich produktów. Należą do nich m.in.:

  • FotoKubki – tanie foto prezenty, czyli kubki, które powinny uszczęśliwić każdego. W ofercie firmy są kubki białe, ale też kolorowe, a nawet przezroczyste. W zależności od okazji i solenizanta są to kubki dla dorosłych, jak również dziecięce kubki, na przykład z uchem ulubionego zwierzątka.
  • T-shirty – oryginalne koszulki są dziś w cenie, a do takich na pewno zaliczymy T-shirty ze zdjęciami. Ważne natomiast, aby były to koszulki wykonane z wysokiej jakości materiału i właśnie takie produkty oferuje wspomniana marka. Są to koszulki bawełniane oraz satynowe, dostępne w kolorze białym, jak również w wersji kolorowej. Różne są też ich rozmiary, dlatego znajdziemy tutaj coś dla osób dorosłych i najmłodszych.
  • FotoPuzzle – bardzo oryginalny prezent, zwłaszcza dla miłośnika układania puzzli. W ofercie są puzzle w kształcie serca dla drugiej połówki czy puzzle z 35, 70 i 100 elementów dla dzieci. Oczywiście są także znacznie trudniejsze w ułożeniu układanki składające się z 500, 1000, 1500, a nawet 3000 elementów.
  • Maskotki ze zdjęciem – bardzo atrakcyjne maskotki ze zdjęciem. Oferta maskotek jest bardzo szeroka i mogą to być misie, zające, tygrysy, lwy, owieczki, małpki, hipopotamy i inne pluszaki.
  • FotoPoduszki, fartuch, śliniaki – poduszki dostępne w ofercie mogą mieć kształt serca, aczkolwiek możemy wybrać również klasycznego Jaśka. Oczywiście mogą to być inne podobne produkty ze zdjęciem typu fartuszki, śliniaczki itp.
  • Podkładki pod myszkę, magnesy, breloki – coś dla miłośników najróżniejszych gadżetów. W tej kategorii produktów znajdziemy m.in. podkładki pod myszkę, magnesy na lodówki, a przede wszystkim najróżniejsze breloki. Jest też coś dla miłośników dobrego piwa, a więc kufle.

Tanie prezenty foto

Widzimy więc, że oferta takich produktów jest dziś ogromna, dzięki czemu możemy je dopasować do własnych preferencji. Znajdziemy tutaj coś dla swoich drugich połówek, ale też rodziców, dziadków, wujostwa, a także dzieci.

Oczywiście nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że są one stosunkowo tanie. Nie ulega więc wątpliwości, że warto brać pod uwagę foto prezenty przy szukaniu inspiracji na upominek. Możemy mieć pewność, że są to prezenty, które będą oryginalne i zachwycą nawet najbardziej wybrednych solenizantów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*