Apaszka stylowy dodatek

[REKLAMA]

Nie masz pomysłu na ciekawy wygląd? Chcesz się prezentować fantastycznie, a jednocześnie niebanalnie? Jest to możliwe do uzyskania znacznie prędzej, niż ci się wydaje. Wszystko co musisz zrobić to jedynie, to kupić dla siebie apaszkę lub kilka apaszek. Czym jest apaszka? To kolorowa i wzorzysta chusta. Jej wymiary to zwykle 40×40 cm. Apaszka jest wykonana z delikatnego materiału, takiego jak jedwab. Może występować w niezliczonej ilości kolorów i wzorów.

Jak się nosi apaszkę? To na pewno interesuje każdego z was. Jest kilka sposobów na ciekawe wiązanie apaszek. Najprostszy z nich, to zawiązanie chusteczki pod szyją. W połączeniu z koszulami i bluzkami z większym dekoltem, pozwala to uzyskać naprawdę ciekawe efekty. Apaszki można również dekoracyjnie układać w kieszonkach i co znacznie rzadziej spotykane, również umieszczać je zawiązanymi na nadgarstku. W każdym z tych wypadków warto zwrócić uwagę na to, jaki chusteczka ma kolor i jak komponuje się z pozostałymi dodatkami.

Apaszka może nam również posłużyć do dekorowania nie tylko własnego ciała, ale również skórzanych dodatków. Jeśli twoja torebka ma już najlepsze lata za sobą, ale chcesz nieco odmienić jej wygląd, wystarczy że zawiążesz apaszkę wokół rączki swojej torebki. Możesz również przymocować ją wewnątrz torby, tak aby wystawała na zewnątrz. Apaszki mają wiele ciekawych zastosowań i tak naprawdę, ogranicza nas wyłącznie własna kreatywność i fantazja. Zachęcamy do samodzielnego eksperymentowania z apaszkami. Możesz wybierać pomiędzy różnymi wielkościami, co ułatwi ci ich wiązanie i pozwoli czynić bardziej dyskretnymi lub rzucającymi się w oczy.

3 Komentarze

  1. To świetnie rozwiązanie żeby ożywić każdą stylizację. Można dzięki niej dodać naszemu out-fitowi charakteru lub odwrócić uwagę od tego co chcemy zakryć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*