Zakupy w lumpeksie

[REKLAMA]

Nie lubisz płacić drogo za ubrania? Przerażają cię ceny, które widzisz w większości markowych sklepów? Szukasz propozycji znacznie tańszych ubrań, które nadal wyglądają modnie? Jeśli tak, mamy dla ciebie propozycję. Są nią lumpeksy. Występujące w każdym większym i mniejszym mieście, zajmują się sprzedażą odzieży używanej, ale nie tylko. W sklepach z używaną odzieżą można również znaleźć ubrania nowe, z metkami. Są to produkty, które z jakichś powodów nie trafiły do regularnej sprzedaży. Część z nich może mieć pewne małe wady, zaś inne będą w kroju, który być może wyszedł już z mody. Ty jednak nie powinnaś się tym przejmować. Moda na odzież retro jest cały czas. Jeśli również poszukujesz ubrań do chodzenia po domu, takie spodnie czy bluzki stanowią idealną i bardzo niedrogą propozycję.

Czym charakteryzują się zakupy w sklepach z używaną odzieżą? Przede wszystkim tym, że będziemy musieli poświęcić im sporo czasu. Znalezienie ciekawej odzieży może być trudne, z uwagi na dużą ilość towaru, bardzo gęsto porozkładanego na wieszakach. Jeśli jednak trafimy już na okazję, która będzie ci odpowiadać masz naprawdę spory powód do radości. Dlaczego? Ponieważ ceny w lumpeksach są bardzo niskie.

Istnieją dwa modele wyceny ubrań, sprzedawanych w lumpeksach. Pierwszy z nich to sprzedaż odzieży na wagę. Tu mamy do czynienia z cenami od 10 do 20 złotych za kilogram. Drugi rodzaj to tak zwana wycena. Wówczas każda odzież ma własną cenę, ustaloną przez pracowników sklepu. Jednak i tutaj ceny są wyraźnie niższe niż podobnych ubrań kupowanych w firmowych butikach.

3 Komentarze

  1. Kocham kupować w lumpach. Gwarantują niską cenę i zakup naprawdę oryginalnych ciuchów, zupełnie niepowtarzalnych perełek z charakterem. Zawsze jest w czym wybierać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*