Kursy online przez Internet jako nowy trend w edukacji

[REKLAMA]

Ostatnich kilkanaście miesięcy pokazało nam, że wiele spraw, które wymagały fizycznej obecności, można było załatwić zdalnie. Wielu z nas pracowało lub pracuje przez Internet, inni z kolei korzystali z nowoczesnych technologii w szkołach czy na uczelniach i po części właśnie temu rozwiązaniu poświęcimy ten wpis. Zwłaszcza że szkolenia i kursy online szybko zyskują na popularności, a na pewno nie jest to jeszcze apogeum ich świetności.

Kształcenie nieformalne w statystykach

Zanim opiszemy kursy internetowe jednej z platform, którą polecamy, najpierw musimy odnieść się do samego kształcenia nieformalnego w Polsce, do którego zaliczymy także wszelkie webinary prowadzone przez Internet. Nie są to najnowsze dane, ale warto się na nie powołać, ponieważ teraz jest już tylko lepiej.

Jak się możemy przekonać z badań i statystyk, w 2016 roku blisko 1/3 Polaków kształciła się w sposób nieformalny, a więc również przez Internet. Warto w tym miejscu zauważyć, że głównie były to osoby młode i lepiej wykształcone, które chciały w ten sposób podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Aż 95 proc. tej grupy były to bowiem osoby w wieku 18-24 lata. Pośród tej społeczności większość wybierała Internet i programy komputerowe, ponieważ było to blisko 85 proc.

Kursy internetowe Induni

Powyżej zauważyliśmy, że chcemy zarekomendować platformę, której od pewnego czasu przyglądamy się nieco bliżej, a co więcej – również sami korzystamy z dostępnych tam materiałów. Mowa o platformie Induni dostępnej pod adresem internetowym https://induni.academy.

Może nie każdy znajdzie sobie tam kurs online, który go zainteresuje, ale większość powinna być usatysfakcjonowana. Po pierwsze to wysoka jakość dostępnych materiałów, co jest absolutnie kluczowe. Oprócz tego jako użytkownicy platformy mamy natychmiastowy i wieczny dostęp do intuicyjnej platformy. Dzięki temu możemy uczyć się wtedy, kiedy uznamy to za słuszne, mamy na to siły i ochotę. Oczywiście, żeby osiągnąć dobre rezultaty, warto być regularnym i do wykupionych materiałów zaglądać przynajmniej kilka razy w tygodniu.

Jeżeli wziąć pod uwagę tematykę, jakie oferują kursy Induni, do wyboru mamy kilka różnych tematyk. Należą do nich m.in. biznes, finanse i księgowość, prawo oraz zdrowie. Jak dobrze widzimy, coś dla siebie znajdą tutaj obecni, ale i przyszli przedsiębiorcy, jak również wszyscy ci, którym zależy na profilaktyce i ochronie własnego zdrowia. Ofertę uzupełniają materiały z zakresu finansów, księgowości oraz szeroko pojętego prawa.

Podsumowując, wydaje nam się, że Induni oferuje na tyle atrakcyjne finansowo i jakościowo kursy, że warto się nimi zainteresować. Oczywiście, o ile chcemy udoskonalać swoją osobę i zyskiwać nowe kwalifikacje, a jesteśmy przy tym choć trochę regularni. Nie ulega wątpliwości, że dzięki takim narzędziom jak platforma Induni, o wiele łatwiej pozyskać nowe umiejętności i osiągnąć sukces. Zwłaszcza że kursy online to również duża wygoda. Jako że mamy stały i dożywotni dostęp do materiałów, możemy do nich zajrzeć zawsze, kiedy mamy na to ochotę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*