Do łazienki, do pokoju.

[REKLAMA]

Budując czy kupując dom lub mieszkanie, musimy mieć na uwadze ich instalację grzewczą. Nowym trendem przy budowie nowego domu jest instalacja ogrzewania poziomego, czyli podłogowego. Kupując nieruchomość na rynku wtórnym nie mamy jednak takich możliwości. Mamy jednak szansę wyboru spośród wielu różnorodnych modeli grzejników dekoracyjnych, które obecnie są projektowane z finezją i estetyką, dzięki czemu możemy odmienić nasze wnętrza i dodać ciekawego akcentu i efektu dekoracyjnego do ich aranżacji.

Ciepło w salonie, czyli grzejniki pokojowe

Salon to serce każdego domu – spędzamy w nim większość czasu i przyjmujemy znajomych. Ważne są w nim zatem walory estetyczne. Każdy z nas pamięta toporne, białe kaloryfery, które w każdym domu wyglądały tak samo i każdy usilnie starał się je ukryć na różne sposoby. Na szczęście to przeszłość, bo obecnie producenci grzejników projektują małe dzieła sztuki, tworząc dekoracyjne  grzejniki pokojowe. Modernistyczne wzory i nowoczesne technologie zapewniają efekt dekoracyjny i kształty, o jakich kiedyś nam się nie marzyło.

Producent grzejników dekoracyjnych Radox Radiators Polska zapewnia doskonałą jakość i trwałość swoich produktów, potwierdzoną dużym zaufaniem klientów i wieloletnim stażem. Oferowane grzejniki imponują perfekcją wykonania, finezyjnymi formami i skrupulatnością w tworzeniu detali. Filarem firmy są grzejniki łazienkowe i pokojowe, które zachwycają efektem dekoracyjnym.

Grzejniki łazienkowe – te kształty Cię rozgrzeją

Każdemu z nas zależy, aby grzejniki łazienkowe były w głównej mierze funkcjonalne. Łazienka to miejsce szczególnie narażone na wilgoć, w którym stale potrzebujemy dopływu ciepła do suszenia. Jednak funkcjonalność nie wyklucza estetyki. Nowoczesne grzejniki łazienkowe Radox umożliwiają praktyczne rozwiązania. Jak twierdzi Loius Henry Sullivan: „forma ma wynikać z funkcji, zatem nowoczesność kocha prostotę, otwarte przestrzenie, surowość, naturalne materie i praktyczne rozwiązania”. Modernistyczne grzejniki łazienkowe to więc przewaga ciekawie wykorzystanej geometrii, starannie dobranej kolorystyki i wysokiej jakości materiałów. Są to produkty zachwycające pięknem prostoty.

Jako grzejniki łazienkowe idealnym wyborem, z uwagi na suszenie ręczników czy ubrań, będą grzejniki drabinkowe. Powinny zapewniać komfort cieplny, jednocześnie spełniając oczekiwania estetyczne.

Różnorodność łazienkowych grzejników drabinkowych

Na stronie radoxradiators.pl znajdziemy różne warianty grzejników drabinkowych. Pierwszym z nich są grzejniki drabinkowe z podłączeniem bocznym, które było niegdyś jedyną opcją na montaż grzejnika starego typu do instalacji. Jeśli chcesz uniknąć przeróbek, a marzysz o nowoczesnym grzejniku łazienkowym, sprawdź ofertę drabinkowych grzejników z podłączeniem bocznym m.in. Scala Side Connection czy Quebis Chrom Side Connection.

Kolejną opcją są łazienkowe grzejniki ze stali nierdzewnej. W tej kategorii znajdziemy nie tylko grzejniki drabinkowe, ale też modernistyczne warianty o intrygujących, nietypowych kształtach: Broc Inox Szlifowany w formie labiryntu, Ellie-3 Inox Polerowany w kształcie połączonych elips czy Rubik Inox polerowany przypominający romb.

Oprócz tego znajdziemy również grzejniki łazienkowe chromowane, np. Ray Chrom w formie harfy czy kategorię grzejników w cudownych kolorach z palety RAL.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie radoxradiators.pl, gdzie czekają na Państwa jeszcze m.in. szklane grzejniki pokojowe z efektem dekoracyjnym, grzejniki elektryczne, relingi czy zawory do grzejników.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*