Idealna torba na zakupy? Zaprojektuj ją samodzielnie

[REKLAMA]

Wcale nie jest obojętne, w czym nosisz swoje zakupy! Przede wszystkim dla środowiska lepiej jest, aby była to płócienna torba wielorazowego użytku, zamiast foliowej reklamówki. Zobacz, co możesz zrobić, aby uczynić ją naprawdę efektowną i zamów swój wymarzony model jeszcze dziś!

Dlaczego warto wybrać personalizowaną torbę?

Oczywiste jest, że nikt nie chce wracać ze sklepu z zakupami niesionymi w siatce, która jest po prostu brzydka. Jednak jeszcze gorszym wyborem jest foliowa reklamówka, która za chwilę przyczyni się do zaśmiecenia środowiska! Czymś pomiędzy ekologią, a modnym noszeniem się na co dzień, są torby z nadrukiem, które możesz zaprojektować samodzielnie. To model, na którym znajdzie się grafika i tekst wybrany przez Ciebie, i który drukarnia TDruk wykona w zamówionym kolorze. Taki wyrób podkreśli Twoją osobowość i poczucie humoru, ale przede wszystkim będzie lepiej dopasowany do Twojego stylu życia!

Wybierz odpowiedni model torby

Nie musisz samodzielnie kupować i dostarczać do drukarni torby, która ma zostać zadrukowana. Wystarczy, że w formularzu zamówieniowym wybierzesz jeden spośród kilku dostępnych modeli. W zależności od gramatury bawełny użytej do uszycia wyrobu możesz skusić się na model cieńszy lub grubszy, czyli standard lub premium. Można też wybrać wersję full print, jeśli zależy Ci na dużej, nowoczesnej grafice. Ciekawą opcją może być też torba z nadrukiem typu worek-plecak – to idealny model dla tych, którzy lubią swobodny styl ubierania na co dzień i chcieliby dopasować do niego także ten element garderoby.

Zaprojektuj grafikę i wybierz kolor

Dostępnych jest wiele kolorów płótna, z którego ma zostać wykonany Twój wyrób. Panuje tu pełna dowolność – po prostu skuś się na ten, który Ci się najbardziej podoba lub najlepiej odpowiada stylizacjom, jakie nosisz na co dzień. Torba z nadrukiem powinna też mieć odpowiednią grafikę. To może być fotografia, ponieważ współczesne metody druku dają możliwość wykonania go na płótnie w naprawdę wysokiej jakości. Zazwyczaj klienci stawiają jednak na ciekawe napisy, czy zabawne i proste grafiki, które najlepiej odzwierciedlają ich charakter lub styl życia.

Jak zaprojektować torbę?

Wbrew pozorom zabawa w projektanta nie jest taka trudna, jak mogłoby się wydawać. Dzięki bazie obrazów rodzajów i krojów czcionek w kreatorze TDruk można naprawdę przyjemnie spędzić czas, tworząc oryginalny nadruk na torbie. Dobrym rozwiązaniem będzie także przesłanie gotowego pliku wykonanego w programie graficznym. Intuicyjne narzędzie skorelowane z formularzem zamówienia pozwala naprawdę wygodnie wyczarować własny wyrób tekstylny!

Bądź eko – noś własną torbę z nadrukiem!

Współcześnie ekologia to przede wszystkim dokonywanie rozsądnych wyborów na co dzień. Jednym z nich jest noszenie ekologicznej torby z nadrukiem wykonanej z czystej bawełny – materiału, który jest wytrzymały, ale jednocześnie nie szkodzi środowisku. Chodzenie na zakupy z efektowną, kolorową torbą, to sposób na to, by zmniejszyć ilość foliowych reklamówek na wysypiskach. Zainspiruj się i stwórz własną jeszcze dziś!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*