Nowy salon – nowy początek

[REKLAMA]

Sirene to niezależna, polska marka okularów, która powstała w Warszawie. W Sirene znajdziemy okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne ale również soczewki korekcyjne. W salonach można wykonać profesjonalne badania wzroku,dobrać szkła korekcyjne i skorzystać z fachowej porady stylizacji. Okulary Sirene wykonane są najwyżeszj jakości materiałów jak tytan oraz acetat włoskiej marki Mazzucchelli. W cenę opraw Sirene wliczone są bezpłatne soczewki korekcyjne z antyrefleksem.

Nowo otwarty salon Sirene mieści się w wyjątkowym miejscu. Wchodząc tam, można odnieść wrażenie, że na chwilę odeszło się od zgiełku miasta i zanurzyło w klimatycznej przestrzeni starej fabryki. Przychodzi Wam już do głowy, gdzie nas znajdziecie? Mowa oczywiście o Fabryce Norblina, czyli nowym miejscu kulturalnych spotkań Warszawiaków. Salon mieści się w skrzydle usługowo – handlowym. Dzięki dobrze skomunikowanej okolicy, można dostać się tu zarówno metrem, autobusem i tramwajem. Ku wygodzie wszystkich, w Fabryce Norblina znajduje się ogólnodostępny parking dla samochodów.

Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy

Bardzo cieszymy się, że nasz nowy salon znajduje się w tak magicznym miejscu jak Fabryka Norblina. To tętniące życiem miejsce sięga swoją historią aż 200 lat wstecz, co można poczuć, dzięki dobrze zachowanym i odrestaurowanym elementom przestrzeni fabryki. Przechadzając się pasażem możemy na każdym kroku zauważyć nawiązania do tradycji historycznych miejsca. Co jeszcze znajdziesz w fabryce Norblina? Poza częścią usługowo – handlową znajduje się tu największa przestrzeń gastronomiczna w Warszawie – Food Town. Przybywając tu ze znajomymi lub solo możemy w mgnieniu oka odbyć kulinarną podróż dookoła świata. W zabytkowych halach zlokalizowane są restauracje serwujące dania kuchni z całego świata, których możesz skosztować przy dźwiękach muzyki na żywo lub innych wydarzeń kulturalnych.

Salon pełen możliwości

Nasze salony projektujemy tak, aby były przestrzenią pełną dobrego designu i stylu. Miła i profesjonalna obsługa służy pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań okularowych i pasujących opraw. Dążymy do tego, aby wizyta w naszych salonach była doświadczeniem pełnym i wartościowym. Atmosferę miejsca tworzą drewniane elementy wystroju, rozmowa z doradcami i sącząca się z głośników przyjemna muzyka. To wszystko sprawia, że Sirene daje Twoim oczom to, na co zasługują, czyli wszystko, co najlepsze.

Od teraz badanie wzroku w salonach Sirene jest bezpłatne przy zakupie szkieł i opraw. Zadbaj o swój wzrok i umów się na badanie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*