Gadżety i akcesoria na imprezę Sylwestrową

[REKLAMA]

Sylwester organizowany w domu czy duża impreza Sylwestrowa na sali lub w restauracji wiążą się z udekorowaniem pomieszczeń. Przeróżne akcesoria eventowe świetnie się do tego sprawdzą, w Sylwestra w odróżnienia choćby od wesela może być kolorowo i bardziej dowolnie. Wyjątkowa oprawa Sylwestra będzie dodatkową atrakcją, która cieszy oko i sprzyja świetnej zabawie oraz spędzaniu czasu na imprezie.

Pomysłów na dekoracje Sylwestrowe jest mnóstwo. Można własnoręcznie przygotować różne ozdoby sylwestrowe na domówkę, jak choćby cyfry z rokiem. Jednak na większe imprezy sprawdzą się dostępne wszędzie różne akcesoria imprezowe i dekoracje sylwestrowe o wyjątkowym wyglądzie, pięknych kształtach i kolorystyce. Oczywiście nieodłącznym elementem każdej imprezy sylwestrowej są fajerwerki – tutaj dowiecie się jak je bezpiecznie odpalać.

Jakie akcesoria na Sylwestra

Dekoracje na Sylwestra to coś, bez czego trudno wyobrazić sobie powitanie Nowego Roku. Minęły czasy, kiedy jedyne dostępne ozdoby sylwestrowe to były balony, papierowe serpentyny i papierowe konfetti. Dziś dostępne są wyjątkowo efektowne, błyszczące, różnobarwne i atrakcyjne akcesoria imprezowe. Pomysły na dekoracje sylwestrowe można mnożyć, nawet przy braku inwencji czy zmysłu artystycznego wiele inspiracji wystarczy znaleźć w internecie.

Oczywiście akcesoria na Sylwestra to także oprawa stołu, czyli obrusy, serwetki, ozdobne bieżniki, wazony, wstążki czy diamentowe konfetti. Na domówkach sprawdzi się dekoracyjna zastawa jednorazowa, choć i na sali dzięki dzisiejszemu wzornictwu w niczym nie ustąpi tradycyjnej.

Pomysły na dekoracje sylwestrowe

Jakie dekoracje wybrać na Sylwestra? Balony, a szczególnie balony z helem zebrane w pęki zawsze się sprawdzą jako akcesoria sylwestrowe. Puszczone pod sufit będą z kolei razem ze wstążkami delikatnie kołysać się podczas tańców. Girlandy balonowe są bardzo efektowne na wejściach, ale też w innych miejscach. Dobry pomysł na dekoracje sylwestrowe to balony cyferki wskazujące na Nowy Rok i zawieszki z napisem Happy New Year, można spróbować znaleźć stosowny napis w języku polskim. Na Sylwestra do dekorowania sprawdzą się też banery i napisy oraz tematyczne girlandy czy flagietki i balony z napisami.

Kurtyna party to świetne tło na ścianie dla innych ozdób sylwestrowych, takich jak kule bibułowe czy rozety dekoracyjne. Świderki i zawieszki dekoracyjne to też pomysł na dekoracje na Sylwestra, tak jak girlandy kryształowe, które są wyjątkowo atrakcyjnymi ozdobami.

Oczywiście na Sylwestrze nie może zabraknąć konfetti, tradycyjnie wyrzucanego o północy na powitanie Nowego Roku. Dziś dostępne jest efektowne, błyszczące konfetti, które pięknie lśni w świetle i nadaje imprezie niezwykłego blasku.

Jakie dekoracje sylwestrowe wybrać

Jak udekorować pomieszczenia na imprezę Sylwestrową? Choć można tu sobie pozwolić na większą swobodę jeśli chodzi o kolory i struktury, to warto zachować pewną spójność kolorystyczną poprzez na przykład zastosowanie kilku wiodących barw w różnych dekoracjach. Jeśli jest to dość luźna impreza sylwestrowa w niedużym gronie, może być bardziej kolorowo. Na elegancki Sylwester w restauracji dekoracje sylwestrowe powinny być bardziej wyważone, najlepiej z przewagą złotych czy srebrnych kolorów. Ważne, żeby oprawa Sylwestra wyglądała dobrze i atrakcyjnie oraz była odpowiednio dobrana do okoliczności i pomieszczenia.

Akcesoria Sylwestrowe i dekoracje na Sylwestra na salach mogą z powodzeniem zostać jako ozdoby karnawałowych imprez.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*