Wybierz idealny kobiecy portfel ze skóry

[REKLAMA]

Portfel to drobny element codziennego wyposażenia każdej osoby. Jest wielokrotnie wyciągany, chowany, otwierany i zamykany, przez co powinien odznaczać się wytrzymałością. Jednocześnie musi doskonale pasować do charakteru noszącej go osoby, aby zawsze chętnie po niego sięgała. Jak zatem wybrać ten odpowiedni?

Większy rozmiar na co dzień

Kobiety w swoich portfelach noszą różne rzeczy. Niektóre decydują się jedynie na najbardziej potrzebne banknoty, monety i karty, jednak większość z nich chowa tam także inne drobiazgi: między innymi często używane wizytówki czy zdjęcia najbliższych. W niejednym znajdują się także dokumenty osobiste.

Ze względu na tak szeroką gamę przedmiotów, warto zastanowić się, który portfel najlepiej sprawdzi się w codziennych warunkach, pozwalając na przechowywanie w nim wszystkiego, co potrzebne. Zazwyczaj wybór pada w takim przypadku na większy rozmiar, wyposażony dodatkowo w kilka przegródek. Dzięki temu niezbędne przedmioty nie tylko się w nim mieszczą, ale także łatwo można je posegregować, aby były w pełni bezpieczne i możliwe do szybkiego odnalezienia w każdej sytuacji.

Idealnym przykładem może być granatowy portfel damski, wykonany ze skóry lakierowanej i foliowanej, ozdobiony drobnymi kryształkami Swarovskiego. Charakteryzuje go elegancki wygląd, połączony z wielką funkcjonalnością dzięki ośmiu przegródkom na dokumenty i karty, trzem na banknoty i oddzielnie zapinanej kieszonce na monety. Sprawdzi się w torebce każdej kobiety, niezależnie od wieku.

Do eleganckiej małej torebki

W przypadku eleganckich torebek o niewielkich rozmiarach duże portfele nie będą idealnym rozwiązaniem. Z tego względu warto w tym przypadku zdecydować się mniejsze portfele damskie Wojewodzic wykonane ze skóry, które dopasują się do każdej torebki. Doskonałym przykładem są niemal kwadratowe, zapinane na zamek modele, które zajmują niewiele miejsca i służą do noszenia najbardziej niezbędnych przedmiotów.

Wśród nich bez wątpienia wyróżnia się złoty skórzany portfel, który posiada kilka poręcznych kieszonek na banknoty, dokumenty i karty, a także małą przestrzeń przeznaczoną na bilon. Dla bezpieczeństwa wyposażono go w zamek błyskawiczny, który pozwala na spięcie całości i najlepszą ochronę znajdujących się w nim drobiazgów.

Bilonówka nie tylko na monety

Ciekawą propozycją dla kobiet może być klasyczna bilonówka, która – podobnie jak mały portfel – zmieści się nawet w maleńkiej torebce. Co więcej, wcale nie musi służyć wyłącznie do przenoszenia bilonu. Idealnie sprawdzi się jako pojemniczek na małe kluczyki czy inne drobiazgi, które w innym przypadku mogłyby się zgubić w torebce. Panie ceniące funkcjonalność i elegancję na pewno skorzystają z niej przy różnych okazjach, dlatego polecamy im szczególnie klasyczną, czerwoną bilonówkę z elementami marki Swarovski. Zachwyci miękkością skóry i piękną ozdobą w postaci kryształku, a jednocześnie możliwością schowania do nich wielu przedmiotów.

fot. materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*