Personalizowana mapa gwiazd – dekoracja, prezent, pamiątka

[REKLAMA]

W czasach, kiedy wszyscy wszystko mają, bardzo ciężko sprawić komuś oryginalny prezent. Warto wykazać się nieszablonowym myśleniem i podarować bliskiej osobie… gwiazdkę z nieba. Dosłownie i w przenośni. Właśnie takim nietuzinkowym podarunkiem jest personalizowana mapa gwiazd.

Za pomocą kreatora zgwiazd.pl można wygenerować ją w bardzo prosty sposób. Wystarczy wpisać konkretną datę i godzinę, którą pragnie się upamiętnić. System pokaże dokładne odwzorowanie konstelacji właśnie z tego konkretnego momentu. Samodzielnie określa się pozostałe parametry, takie jak wielkość, kolor tła, ewentualne uwidocznienie linii gwiazdozbiorów. Co najważniejsze personalizowana mapa nieba może zostać podpisana w sposób dowolny. Można zasugerować się jedną z wielu dostępnych na stronie inspiracji lub posłużyć się własnym, unikatowym tekstem. Np. „Tak wiele gwiazd na niebie, a ja kocham tylko Ciebie!”.

Mapa nieba z danego dnia jest wspaniałą dekoracją. Istnieje możliwość wyboru formatu, który najbardziej pasuje do konkretnego pomieszczenia. Największy świetnie nadaje się do zawieszenia np. w salonie, gabinecie lub sypialni. Po oprawieniu w nowoczesną ramę lub szkło nada wnętrzu interesujący, nieco tajemniczy czy wręcz kosmiczny klimat. Na pewno przykuje uwagę gości i zrobi na nich piorunujące wrażenie. Jak przystało na coś twórczego i unikalnego.

Ten elegancki fragment wszechświata może upamiętniać niezwykłe chwile. Pierwszą randkę, dzień ślubu, narodziny dziecka lub inne istotne rocznice. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadać mu właściwości motywujące. Można wykorzystać w tym celu łacińską sentencję: „Per aspera ad astra” (Przez ciernie do gwiazd). W przypadku prezentu dla bliskiej osoby, warto wykorzystać jej ulubione słowo, powiedzenie lub cytat z ulubionego dzieła literackiego czy filmowego. Twórcę ogranicza jedynie jego własna kreatywność.

Po przygotowaniu projektu da się go łatwo wygenerować za pomocą jednego kliknięcia. Tak powstaje gotowa mapa nieba do samodzielnego wydruku. Pozostaje ją już tylko wydrukować. Można zrobić to we własnym zakresie, jeśli posiada się odpowiedni sprzęt lub zaprzyjaźnioną drukarnię. Inną opcją jest skorzystanie z usług jednego z polecanych na stronie serwisów. Daje to jeszcze większe możliwości, gdyż można umieścić projekt na dowolnym materiale lub przedmiocie. Finalnie podarunkiem lub pamiątką może być np. kubek albo koszulka. Przy odrobinie rozmachu da się stworzyć od razu cały zestaw złożony np. z gadżetu, części garderoby i plakatu, który będzie upamiętniał jakąś szczególną chwilę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*