Zegarki Bowa – co sprawia, że są tak niezwykłe?

[REKLAMA]

Zegarki Bowa to zegarki tworzone specjalnie dla kobiet – określa się je jako atrybut każdej przedstawicielki płci pięknej kochającej minimalizm i wielkomiejskie przestrzenie. Użytkowniczki doceniły ich casualowy, pasujący do wielu stylizacji wygląd i niezwykle oryginalny pomysł na projekt modeli zegarków – zegarki Bowa podbiły bowiem branżę zegarkową, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych zegarków roku 2021. Ogromna popularność zegarków prowadzi do kluczowego pytania – czy warto zastanowić się nad kupnem zegarka Bowa. Skąd ta popularność się wzięła? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w tym artykule.

Modna klasyka, czyli zegarki Bowa

Dla wielu kobiet ogromnym wyzwaniem jest wybranie czegoś odpowiedniego do ubioru. W decyzji często kłócą się dwie strony – jedna, sugerująca, by ubrać się skromniej i wygodniej raz druga, każąca się wystroić. Dużym dylematem może okazać się wybór dodatków. Z pomocą na szczęście przychodzi marka Bowa, której zegarki stanowią nieodłączny element każdej stylizacji. Bowa to połączenie minimalizmu i prostoty z pięknym i oryginalnym projektem. Co więcej, zegarki dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, przez co każda kobieta na pewno znajdzie coś dla siebie, a zegarek dopasuje się do każdego stroju. To wszystko udowadnia, że Bowa to zegarki idealne dla kobiet ceniących prostotę i jednocześnie posiadających poczucie stylu oraz pociąg do pięknych dodatków.

Światowe metropolie inspiracją zegarków Bowa

Oprócz uniwersalności w wyborze do stylizacji i prostocie połączonej z szykiem, zegarki Bowa charakteryzują się niezwykłą orientalnością. Na czym ta oryginalność polega? Chodzi tutaj o inspiracje, którymi posłużyli się projektanci zegarków. We współczesnym świecie dużą popularność zyskały podróże i poznawanie nowych miejsc. Wiele osób wybiera się w wolnym czasie do znanych na całym świecie metropolii – i właśnie metropolie stały się inspiracją do stworzenia zegarków Bowa. W minimalistycznych zegarkach przedstawiono cztery ogromne miasta.

Industrialny charakter Bowa New York

Nowy York słynie ze stylu industrialnego. Styl ten wiąże się z praktycznością, surowością, a także prostotą – wszystkie te trzy cechy posiadają zegarki Bowa z kolekcji New York. Surowość połączona jest z dbałością o detal – widać to świetnie w tarczy zegarka, która jest z pozoru zimna i sztywna. Jeśli jednak przyjrzeć się jej dokładniej, można zauważyć, że wskazówki zegarka są w kształcie subtelnych, ale pięknych błyskawic. Wspomniana tarcza prezentuje także popularną w stylu industrialnym praktyczność, bowiem jest duża i czytelna. Zegarkom Bowa Nowy York udało się połączyć pragmatyzm z pięknem – wystarczy spojrzeć na uszy kopert, które są nie tylko duże i surowe, ale także i piękne.

Dynamiczne zegarki Bowa Tokyo

W życiu w Tokio nie brakuje dynamizmu i nonszalancji. Oprócz tego, jak w każdej metropolii, dominuje w nim styl minimalistyczny i prostota brył w wysokiej zabudowanie. Wszystko to utrwalone jest w zegarkach Bowa Toyo. Dynamizm zegarka można zaobserwować w kontraście pomiędzy bezelem, a kopertą – bezel jest duży i przyciągający wzrok, natomiast koperta – mała i zgrabna. Oryginalne kolory zegarków dodają im za to wspomnianej wcześniej nonszalancji.

Nowoczesny i tradycyjny design – Bowa London

Londyn to znane na całym świecie miasto, którego tradycja sięga wielu setek lat. Dlatego też, mimo, że aktualnie zdecydowanie nie można nie nazwać go nowoczesnym, na ulicach Londynu wciąż można zaobserwować kawałek historii. Dokładnie to samo zjawisko zostało przedstawione w zegarkach Bowa London, w których to perfekcyjnie połączona została nowoczesność i tradycja. Zegarek z tej kolekcji, jak to u zegarków Bowa, jest minimalistyczny i prosty, jednak w przypadku Bowa London, występują w nim detale w stylu vintage. Mowa tutaj o pięknie wyszlifowanej, tradycyjnie wykończonej tarczy oraz o składającej się z dużych, prostokątnych ogniw bransolecie.

Zegarki Bowa Milan idealnym odzwierciedleniem włoskiej mody

Mediolan to kolebka mody włoskiej, co wyraźnie widać na zegarkach Bowa Milan. W tej kolekcji nie brakuje na wiązań do przepięknego, włoskiego stylu. Pokazuje to chociażby zgrabnie wkomponowany, subtelny datownik i eleganckie uszy koperty. Warto także wspomnieć o zgrabnych, wąskich wskazówkach oraz ciekawym, również delikatnym akcencie na godzinie dwunastej w postaci podwójnego indeksu.

Bowa – dodatek na każdą okazję

Każdy zegarek Bowa to doskonały damski dodatek o minimalistycznym wyglądzie. Są to pasujące do każdej stylizacji akcesoria przeznaczone dla kobiet pewnych siebie i ciekawych świata. Wśród zegarków Bowa wyróżniamy cztery kolekcje oparte na wielkomiejskim stylu – Bowa New York, Bowa Tokyo, Bowa London i Bowa Milan.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*