Jak ubrać się na wiosnę?

[REKLAMA]

Sezon wiosenno-letni już się rozpoczął, dlatego nie mogło zabraknąć wpisu o tym, jak się ubrać i jakie trendy zapanują na salonach i na mieście w roku 2018. Jeśli należymy do wielbicielek jasnych, pastelowych odcieni, z pewnością będziemy zachwycone informacją, że teraz kolory te stają się niezwykle modne i pożądane we wszelkich stylizacjach. Najlepiej zestawić je z niemniej poszukiwanymi barwami, jak żółty, czerwony, czy fioletowy – dzięki nim w naszych kreacjach z pewnością nie powieje nudą, a do tego będziemy prezentować się świeżo i na czasie. Nie można też zapomnieć o dodatkach, w tym o okularach przeciwsłonecznych, o których pisałam wcześniej.

Jednak chcąc być modną w tym sezonie, nie można skupiać się wyłącznie na samych kolorach. Jeśli lubimy gładkie ubrania, to musimy trochę poszaleć, dopełniając je dodatkami w topowych wzorach, a więc w paski, grochy, czy w kratę. Jeśli chcemy być naprawdę na czasie, w naszej garderobie powinny pojawić się ubrania z wyrazistym przesłaniem, jak na przykład T-shirty ze sloganem, czy z motywem zwierzęcym. Dla tych kobiet, które preferują klasyczną elegancję z pewnością dobrze zabrzmią romantyczne kwiaty pojawiające się praktycznie na każdym elemencie garderoby, chociaż najczęściej na spódnicach.

A propos spódnic – warto zaopatrzyć się na ten sezon szczególnie w te ołówkowe, które coraz bardziej zaczynają się kojarzyć z casualowym outfitem, niż z biurowym uniformem. Ten element garderoby zachęca wręcz do tego, by pobawić się z modą i by stworzyć swoją unikalną kreację. Oprócz spódnic warto też zwrócić uwagę na sukienki, szczególnie zaś na te, które są obszerne, luźne i zwiewne, gdyż to właśnie te będą królować w tegorocznych wiosennych i letnich stylizacjach. Jeśli mamy w swojej szafie trencz, to nie warto z niego rezygnować, gdyż właśnie wraca do łask i będzie jednym z bardziej popularnych dodatków do wiosennego stroju.

Dla wielbicielek spodni, ciekawą opcją mogą być szczególnie te, które są szerokie i mają zakładkę. Powinny być one na tyle długie, by zakrywały niemalże całe buty, a najlepsze obuwie do takich spodni to zdecydowanie buty na koturnie lub na na obcasie. Nieśmiertelne jeansy także są bardzo modne, zwłaszcza te w klasycznym odcieniu i z wyższym stanem.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*